Система контроля и управления доступа | СКУД: установка и монтаж | Delta-Security

Система контролю і управління доступом: купити і замовити СКУД в Кривому Розі

Одним з кращих способів захистити охороняється від незаконних візитів — встановити систему контролю та управління доступом, або скорочено — СКУД. Дана система допоможе запобігти проникненню небажаних відвідувачів. Така система дозволяє власнику об’єкта, вільно переміщатися, що не переживаючи за свою власність. А ще дозволить мати вільний доступ керівнику та іншим дозволеним особам. Найчастіше СКУД застосовують в офісах, де знаходяться матеріальні і інформаційні цінності, які необхідно контролювати і зберігати. Контролер доступу можна використовувати як мережеві системи контролю доступу до різних приміщень, для фіксації часу появи співробітників на робочому місці, розблокування аварійних систем і евакуаційних виходів, а також охорони майна.

Що входить в пристрій контролю доступу:

Система контролю і управління доступом має безліч елементів, які можна комбінувати в залежності від цілей, і робити спеціальну конфігурацію. Засоби контролю доступу включають в себе:

 • Ключ або карта — ідентифікатор. Всередині знаходиться мікросхема для розпізнавання. Також він є аналогом вводиться коду на клавіатурі. Запрограмувати як ідентифікатор можна додатково відбитки пальців, голос або скан райдужної оболонки ока.
 • Прилад зчитування — містить електронну плату. Пристрій зчитує дані з ідентифікатора і передає на контролер.
 • Контролер — саме ядро ​​системи СКУД. Виконує забезпечення контролю доступу і приймає рішення, дозволити або заборонити доступ, в залежності від ідентифікатора.
 • Системи пропуску. Сюди входять турнікети, електромагнітні та електромеханічні замки і інші пристрої.
 • Кодові замки, кнопка входу.
 • ПО — встановлюється в мережу на декількох ПК. Програми контролю доступу можуть застосовуватися, в тому числі для створення звітів і систематизації інформації.
 • Додатково. Сейфи, фіксатори, бронедвері, лічильники відвідувачів.

Установка контролю доступу

Специфіка пристроїв і їх безпеку робить небажаними спроби самостійної установки даної системи. Монтаж контролю доступу повинні виконувати фахівці, щоб виконувати всі норми безпеки. Краще звернутися до професіоналів, які можуть зробити установку з дотриманням всіх пожежних і охоронних норм. Далі йде інтеграція програмного забезпечення з обладнанням. Точно виконаний крок дозволить уникнути спотворення даних.

Системи контролю доступу та обліку робочого часу і їх класифікація

За типом виділяється два типи систем, мережева і автономна

 1. Мережева система з’єднана з центральною ланкою системи, в результаті підключені до сервера або ПК. Мережеве обладнання здійснює контроль доступу в приміщення або на об’єкт і підрахунок відвідувачів. Управління системою СКУД відбувається через контролер пов’язаний з сервером або ПК. Регулюється робота за допомогою оператора. Мережеве обладнання може бути пов’язано з охоронною сигналізацією, системою відеоспостереження і комплекс протипожежної охорони.
 2. Автономні системи контролю та управління доступом мають обмежений набір функцій. Автономні СКУД не вимагає підключення до сервера або ПК. Вся необхідна інформація зберігається всередині системи. Головною перевагою є те, що не потрібно регулярне обслуговування.

Замовити систему контролю доступу в Кривому Розі

Компанія Delta — Security має багатий досвід установки СКУД. Ми проводимо не тільки монтаж систем контролю доступу, але і їх обслуговування. Додатково до цього може бути надано додаткове обладнання у вигляді контролерів, кнопок виходу, клавіатур і кодових замків, брелоки, турнікети, доводчики, сейфи та інше. Якщо виникають питання, звертайтеся до наших менеджерів.

Замовити систему контролю і управління доступу в охоронній фірмі Delta Security. Купити системи управління доступом і комплекти СКУД за найкращими цінами в м Кривий Ріг.

Так звичайно. Якщо виникнуть питання, пов’язані з системами контролю і управління доступом — телефонуйте в наш комерційний відділ
067-265-12-12
або пишіть до нас на пошту
deltasec.kr@gmail.com.

Як забезпечується безпека системи контролю доступу?

Правильна установка і настройка ПО дозволить уникнути будь-яких спроб злому системи. Крім фізичного захисту від зовнішнього впливу, точно так же, система захищена від хакерського злому за рахунок новітнього ПО і систем самодіагностики.

Чи будуть програми контролю доступу на вибір, або йде одна програма?

Для кожного виробника існує своя програма, яка максимально розкриває можливості даного набору систем і датчиків. Для систем виробника Ajax ми використовуємо тільки ліцензійні версії ПЗ від виробника. Будь-які установки інших програм виконуються за бажанням замовника, але в такому випадку ми не несемо відповідальності за надійність системи.

Скільки за часом триває монтаж систем контролю доступу?

Монтаж системи займає від двох годин, в залежності від складності та обсягу робіт.

Специальные предложения
Умная беспроводная сигнализация Ajax StarterKit
 • 3 МП IP камера DH-IPC-K35AP 1 шт
 • Датчик откр/закр 1 шт
 • Сирена 1 шт
Предложение для квартиры
 • Ajax StarterKit 1 шт
 • Ajax Home Siren 1 шт
Предложение для дома
 • Ajax StarterKit 1 шт
 • Датчик движения Ajax Motion Protect 3 шт
Предложение для магазина, офиса
 • Ajax StarterKit
 • Датчик движения Ajax Motion Protect 1 шт
 • Ajax Home Siren 1 шт
Получить консультацию
Оставьте свой телефон и наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время
Заявка на услугу
Оставьте свой телефон и наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время
Заявка на услугу
Заявка в тех. службу
Оставить отзыв