Період відпусток, охорона квартир, коли вас немає вдома - Delta-Security

Період відпусток, охорона квартир, коли вас немає вдома

Кожному, хто збирався провести відпустку в заміському будинку, неподалік міста – періодично приходять думки про безпеку Вашої міської квартири: «Може ще раз заїхати в місто і перевірити, чи добре я зачинив замки, чи вікна». Та ще й розмова із сусідом напередодні про те, як знайомих обікрали, не дає Вам розслабитись.

Думки про довгоочікувану відпустку, адже Ви з нетерпінням чекали її в холодну пору року. Як би Ви хотіли його провести? Піти в екстремальну подорож з рюкзаком за плечима? Побачити нові місця, познайомитись із новими людьми?

Будь-який варіант чудовий, але слід зазначити, що гарного відпочинку не вийде без гарного настрою. Особливо якщо доводиться переживати через безпеку рідної квартири чи будинку. Та й банкам ми стали довіряти менше, багато хто зберігає цінності будинку.

Щоб отримати від відпочинку максимальне задоволення, необхідно подбати про безпеку свого житла. Незаперечний факт, що 70% квартирних крадіжок відбуваються у літній період, коли господарі довго відсутні у місті.

Як позбутися переживань щодо збереження майна?
Відповідь буде геніально проста – встановіть охоронну сигналізацію
(ціна від 250 грн./місяць).

Охорона квартири: запорука вашої безпеки та спокою

Знаючи, що Ваша квартира чи будинок знаходяться під охороною під час Вашої відсутності, Ви зможете повністю і повністю віддатися відпочинку, адже всі турботи про Вашу безпеку бере на себе охоронна компанія «Дельта Сек’юріті». Наш пульт охорони працює 7 днів на тиждень 24 години на добу.

Що необхідно зробити, щоб встановити охоронну сигналізацію

Просто зателефонувати за номером: +38 (067) 265-12-12.

Чому необхідно вибрати охоронну агенцію «Дельта Сек’юріті»?

Тому що у нас працюють професіонали своєї справи з багаторічним досвідом роботи та високою кваліфікацією. А також у нас є всі необхідні ліцензії.

Дельта Сек’юріті – команда професіоналів, яка має багаторічний досвід у сфері охоронних послуг. Кожен співробітник групи швидкого реагування має навички рукопашного бою, тому наші співробітники завжди готові відбити напад правопорушників. Будь-яка охоронна компанія – це ресурси та інструменти, які за допомогою нашого професійного колективу принесуть вам безпеку та впевненість у завтрашньому дні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Отзыв о компании Delta-Security

Ежемесячно мы совершенствуемся, обновляем программное обеспечение, проводим тренинги для сотрудников, анализируем ошибки и достижения конкурентов, чтобы становиться лучше для Вас.