Охрана квартир: установка и монтаж охранной системы, заказать в г. Кривой Рог

Охрана квартир

Ваша безопасность - наша Работа

Система безпеки для максимального захисту

Ми пропонуємо Вам вже готові набори

Ви отримаєте

1. захист від проникнення
2. моніторинг 24/7
3. виїзд групи реагування
4. технічна підтримка
5. мобільний додаток

Абонентська плата

від 300 грн/міс
Підключитися
Комплектація бездротового обладнання AJAX

Централь системи безпеки AJAX

Датчик руху для приміщень з імунітетом до домашніх тварин та вбудованим датчиком розбиття скла

Датчик відкриття/закриття

4_0

Брелок для керування системою безпеки з тривожною кнопкою та захистом від випадкових натискань

Комплектація обладнання на базі Лунь

1 прилад приймально-контрольний «Лунь 23»

1 провідний датчик руху

3 датчики відкриття/закриття СМК

4

1 зчитувач «Лінд»

 • Охорона квартир: встановлення та монтаж охоронної системи, замовити у м. Кривий Ріг

  Охорона квартир Багато часу ми проводимо у своїх квартирах. Але що ж робити, коли ми йдемо? Як уберегти свою квартиру від крадіжок? І злодії – не єдина загроза безпеці вашого майна. Є й непередбачені надзвичайні ситуації, такі як потоп, пожежа, витік побутового газу тощо.

  Ось і виходить, що охорона квартири нам потрібна, щоб уберегти себе від неприємних ситуацій та зробити свою квартиру оплотом безпеки. Єдиний вихід підстрахувати свою квартиру від будь-яких бід – це поставити на охорону своє житло.

  Охорона квартир ділиться на 2 види моніторингу: пультова охорона та сигналізація у квартиру. У чому їхня відмінність, як вибрати для себе відповідний варіант саме Вам? Розгляньмо кожну охорону окремо.

  Пультова охорона квартир

  Охорона приватних володінь здійснюється за допомогою моніторингу датчиків систем охорони та за допомогою профілактичних патрулів. Система сигналізації підключається до центрального пульта охорони та сигналізує про будь-які рухи та порушення, за відсутності господарів. Що стосується сигналу тривоги з боку приймаються певні дії. Відповідно до домовленості, це може бути дзвінок оператора, відправлення спецгрупи або повідомлення про тривогу до відповідної служби (пожежна служба, поліція, швидка допомога). Це найголовніша перевага, якщо вирішите встановити сигналізацію до квартири, цілодобовий контроль від професіоналів у будь-який час. Тепер можна не перейматися цілісністю своїх речей, коли кудись їдете.

  За яким принципом працює охоронна сигналізація квартири

  Коли виникає необхідність поставити квартиру під охорону, наші майстри встановлюють цілий набір датчиків, кожен з них має свою мету. Існують такі датчики

  • Датчик руху. Сигналізує рух людини в зоні дії датчика. Може програмуватись на відповідну дію, при виявленні руху.
  • Датчик газу. Дані системи вловлюють наявність диму чи чадного газу. Цей варіант датчиків допоможуть уберегти здоров’я та дадуть час на вжиття відповідних заходів.
  • Датчик води. Протилежні за своїм характером датчики. Вони сигналізують про затоплення. Тепер можна не хвилюватись, що після поїздки кудись виявиться, що квартира перетворилася на Венецію і там можна плавати.
  • Дверні та віконні датчики. Завдяки спеціальним магнітним датчикам не вдасться таємно відчинити вікно або двері, без порушення сигналізації.
  • Камери об’єднані в систему відеоспостереження.
  • Автоматизація. У наш час комп’ютерних технологій можна налаштувати управління всіма компонентами системи безпеки через смартфон, планшет чи ПК.

  Завдяки переліченим вище датчикам сигнал тривоги надходить оператору на пульт управління. Якщо є необхідність, то на місце виїжджає оперативна група охорони. Оскільки мобільні групи знаходяться в постійному патрулюванні, то і час прибуття невеликий, в середньому від п’яти хвилин. Наша компанія Дельта Сек’юріті у м. Кривому Розі не тільки використовує найкращі технічні засоби, а й проводимо навчання оперативних груп, які дозволяють їм затримати зловмисника, визначити причину спрацьовування датчика та усунути несправності.

  Багатофункціональна сигналізація у квартиру

  Ми не просто так встановлюємо інші датчики, крім датчиків руху та камер. Наша компанія знаходиться у постійному контакті з поліцією та службами порятунку. Отже, за потреби на адресу квартири може бути надіслана швидка допомога, пожежна служба і навіть служба газу. А при спробі незаконного проникнення в квартиру, крім самої групи швидкого реагування, може бути викликане і вбрання поліції, для моментальної передачі порушника до рук правоохоронців. Ще, приємним бонусом є те, що дані з датчиків та камер може передаватися одразу на смартфон замовника, що дозволить контролювати своє житло у період відсутності там.

  Вартість охорони квартири в Україні

  Для тих, кого турбує охорона квартири, ціна розраховується, виходячи з наступних факторів:

  • Площа квартири;
  • Різноманітність встановленого обладнання;
  • Тип системи сигналізації (провідна, бездротова));
  • Тип моніторингу (передача сигналів тривоги власнику, пультова охорона тощо)
  • Різний комплекс датчиків, залежно від поверху (квартирах з нижніх поверхів потрібно більше датчиків для безпеки. На верхніх поверхах ніхто не спробує зламати вікно, на відміну від нижніх поверхів);
  • Додаткові послуги.

  Замість висновку скажемо, наша пультова охорона у Кривому Розі не дарма отримує стільки позитивних відгуків. Багато років роботи та штат професійних співробітників збереже у безпеці вашу квартиру.

Отзыв о компании Delta-Security

Ежемесячно мы совершенствуемся, обновляем программное обеспечение, проводим тренинги для сотрудников, анализируем ошибки и достижения конкурентов, чтобы становиться лучше для Вас.