Охрана бизнеса и офиса: установка и монтаж охранной системы, заказать в г. Кривой Рог

Охрана бизнеса

Ваша безопасность - наша Работа

Система безпеки для максимального захисту

Ми пропонуємо Вам вже готові набори

Ви отримаєте

1. захист від проникнення
2. моніторинг 24/7
3. виїзд групи реагування
4. технічна підтримка
5. мобільний додаток

Абонентська плата

від 500 грн/міс
Підключитися
Комплектація бездротового обладнання AJAX

Централь системи безпеки AJAX

Датчик руху для приміщень з імунітетом до домашніх тварин та вбудованим датчиком розбиття скла

Датчик відкриття/закриття

4_0

Брелок для керування системою безпеки з тривожною кнопкою та захистом від випадкових натискань

Комплектация оборудования на базе Лунь

1 прилад приймально-контрольний «Лунь 23»

1 провідний датчик руху

3 датчики відкриття/закриття СМК

4

1 зчитувач «Лінд»

Охорона комерційних об’єктів: коли замовляти?

Одна з найважливіших умов успішної роботи комерційних об’єктів – безперебійність їх роботи. Охорони потребують будь-які об’єкти торгівлі та бізнесу, але не тільки. Так само наша компанія може займатися охороною будівельних майданчиків, здійснювати облік транспортних засобів і людей.

Ми маємо великий штат співробітників, які проходять курс спеціальної підготовки, як за фізичними параметрами, так і за теоретичними знаннями. Вони постійно удосконалюють свій професіоналізм.

Якісна охорона комерційних об’єктів від Delta Security

Нами проводиться організація служби охорони підприємства замовника. До нього входить:

  • Пультова охорона;
  • Фізична охорона (великий вибір технічного оснащення працівників);
  • Установки систем відеоспостереження та датчиків;
  • Кнопка тривоги.

Комбінування цих способів дозволить підібрати ідеальний варіант для охорони комерційних об’єктів. Головною метою охорони об’єктів нашими співробітниками є:

  • Збереження матеріальних цінностей та товарів у приміщеннях офісів, складів та інших об’єктів;
  • Організація контролю відвідувань об’єктів як співробітниками, так і відвідувачами;
  • Протидія незаконного винесення майна, документів та іншої власності підприємств;
  • Контроль порушень порядку;
  • Огляд приміщень та територій;
  • Організація охорони 24/7.

Охорона об’єктів: завдання працівників охорони

Основною метою співробітників охоронної компанії є не лише протидія порушенням або нападам, а й запобігання подібним ситуаціям.

У разі спроби проникнення чи пограбування співробітники охоронної фірми забезпечують збереження матеріальних цінностей, а також життів співробітників та відвідувачів. Для гарантії збереження майна та безпеки людей на об’єкті, що охороняється здійснюється цілий комплекс заходів. Охорона задіяна як у фізичній охороні (патрулі, пости), так і в моніторингу за допомогою систем охорони.

З систем датчиків найрезультативнішими є аякс, підключення до пульта яких виконає наша компанія. Це створить надійну мережу моніторингу всіх ділянок комерційних об’єктів. Самі ж охоронці споряджаються засобами активного захисту, а також укомплектовані наборами із тривожною кнопкою. Група швидкого реагування виїжджає на місце за першими ознаками небезпеки, а не чекає, коли буде порушено. У неробочі години об’єкт продовжує бути під контролем як охоронців, так і систем відеоспостереження та датчиків.

Залежно від виду об’єкта використовується озброєна охорона чи неозброєна.

Види фізичної охорони

Збройна охорона – це охорона, в яку відбираються лише люди, які мають спецнавички та пройшли підготовку. Обладнання, що використовується, входить до категорії спецзасобів і доступне для користування тільки з дозволом.

Неозброєна охорона – це професіонали, які мають навички нейтралізації загроз без застосування спецзасобів (за винятком дозволених газових балончиків чи кийків). До їхніх завдань входить забезпечення безпеки без застосування зброї.

Чому вибирають охоронну фірму Delta Security

Компанія Дельта-Сек’юріті у м. Кривий Ріг надає крім охорони ще й монтаж охоронної системи, а також її технічне обслуговування. Наші співробітники перевірені та надійні. Ми не тільки надійно збережемо об’єкт у цілості та безпеці, але й так само забезпечимо об’єкт охорони комерційної таємниці. Однією з неочевидних загроз для комерційних об’єктів є порушення та диверсії від самих же співробітників. Нашими охоронцями буде максимально мінімізовано можливість таких дій. Забезпечення як внутрішньої, так і зовнішньої охорони – наше першочергове завдання.

Отзыв о компании Delta-Security

Ежемесячно мы совершенствуемся, обновляем программное обеспечение, проводим тренинги для сотрудников, анализируем ошибки и достижения конкурентов, чтобы становиться лучше для Вас.