Охрана дома и домов: установка и монтаж охранной системы, заказать в г. Кривой Рог

Охрана домов

Ваша безопасность - наша Работа

Система безпеки для максимального захисту

Ми пропонуємо Вам вже готові набори

Ви отримаєте

1. захист від проникнення
2. моніторинг 24/7
3. виїзд групи реагування
4. технічна підтримка
5. мобільний додаток

Абонентська плата

від 450 грн/міс
Підключитися
Комплектація бездротового обладнання AJAX

Централь системи безпеки AJAX

Датчик руху для приміщень з імунітетом до домашніх тварин та вбудованим датчиком розбиття скла

Датчик відкриття/закриття

4_0

Брелок для керування системою безпеки з тривожною кнопкою та захистом від випадкових натискань

Комплектация оборудования на базе Лунь

1 прилад приймально-контрольний «Лунь 23»

1 провідний датчик руху

3 датчики відкриття/закриття СМК

4

1 зчитувач «Лінд»

Сигналізація додому – мудре рішення

Існує така чудова фраза – мій дім, моя фортеця. І як затишно перебувати у своєму будинку. Це улюблене багатьма місце для відпочинку та дозвілля. Заміські будинки дають безліч переваг своїм власникам, але водночас і приваблюють злодіїв. Особливо це стає важливо, якщо в будинку живуть не завжди, а лише приїжджають як на дачу. Отже, треба убезпечити свій будинок від спроб проникнення. Для цього можна звернутися до нашої компанії. Встановлені нами системи безпеки допоможуть убезпечити майно від зазіхань сумнівних особистостей, а також збереже від інших небезпек.

Пультова охорона дачі та будинку від нашої компанії допоможе убезпечити себе від:

  • Взлому та крадіжки;
  • Затоплення;
  • Витоку газу;
  • Пожежа.

Використання сучасних засобів сигналізації, таких як Ajax, оберігає житло від проникнення зловмисників.

Пультова охорона будинку

При спробі порушити приватну власність спрацьовують датчики та передається сигнал тривоги на пульт. Уже за кілька хвилин мобільна група прибуде на сигнал тривоги. Але, що робити, якщо будинок знаходиться на значній відстані від міста? Це також не проблема. Вказаний у договорі час прибуття буде дотримуватися. Для віддалених від міста населених пунктів допоможе шумова сигналізація для будинку. Шум, що видається нею, злякає будь-якого зловмисника і назавжди відвадить від будинку.

Яка система охорони приватного будинку краща

Як показала практика, сигналізація «Ajax» зарекомендувала себе з дуже гарного боку. Існує можливість встановлення такої сигналізації із різними модулями-датчиками. Для встановлення в будинок можна використовувати такі датчики:

  • Датчик руху. Сигналізує рух людини в зоні дії датчика. Може програмуватись на відповідну дію, при виявленні руху.
  • Датчик газу. Дані системи вловлюють наявність диму чи чадного газу. Цей варіант датчиків допоможуть уберегти здоров’я та дадуть час на вжиття відповідних заходів.
  • Датчик води. Протилежні за своїм характером датчики. Вони сигналізують про затоплення. Тепер можна не хвилюватись, що після поїздки кудись виявиться, що квартира перетворилася на Венецію і там можна плавати.
  • Дверні та віконні датчики. Завдяки спеціальним магнітним датчикам не вдасться таємно відчинити вікно або двері, без порушення сигналізації.
  • Камери, що об’єднані у систему відеоспостереження.
  • Автоматизація. У наш час комп’ютерних технологій можна налаштувати управління всіма компонентами системи безпеки через смартфон, планшет або ПК.

Ще один важливий пункт, який не залишить байдужим жодного автовласника з гаражем, це сигналізація для гаража. За своїми характеристиками вона буде такою самою, як для дому. Тепер можна буде не переживати, що туди вторгнеться зловмисник.

Скільки коштує встановити сигналізацію до приватного будинку

Клієнту, для встановлення в будинок/котедж, ми можемо запропонувати широкий спектр послуг із встановлення обладнання та великої кількості функцій. Залежно від обраного обладнання формується ціна.

Дізнатися, скільки коштує охорона дачі або будинку в м. Кривий Ріг можна у менеджерів, так само вони дадуть відповідь на будь-які питання. Додатково при укладанні договору може бути доступна і фізична охорона приватного будинку.

Крім охорони будинку, дачі чи гаража, ми проводимо також гарантійне та післягарантійне обслуговування встановленого обладнання.

Отзыв о компании Delta-Security

Ежемесячно мы совершенствуемся, обновляем программное обеспечение, проводим тренинги для сотрудников, анализируем ошибки и достижения конкурентов, чтобы становиться лучше для Вас.