Мы Delta-Security - охранная фирма | Ваша безопасность - наша работа

О нас

Технології

Використовуємо лише передові технології у наших охоронних системах

Підключення

Підключаємо у день підписання договору

24/7

Ми патрулюємо місто та захищаємо ваше майно

Про компанію «Delta-Security»

Охоронна компанія «Дельта Сек'юріті» стрімко увірвалася на ринок охоронних послуг у Кривому Розі у 2019 році. Безпеку свого житла та офісів нам довірили сотні власників квартир, будинків та бізнесу. Пультова охорона, яку забезпечує Дельта Сек'юріті, зарекомендувала себе як надійний сервіс. Жоден об'єкт, який знаходиться під нашою охороною, не був обікрадений.

Наші системи сигналізації захищають від проникнення ваше житло чи офіс, а також реагують на пожежу чи потоп. Екіпажі патрулювання, що прибувають на виклики, складаються з трьох добре екіпірованих та підготовлених бійців, здатних захистити ваше майно та самостійно затримати злочинця. Мобільний додаток дозволить вам самостійно віддалено керувати системою охорони квартири чи офісу.

Щомісяця ми вдосконалюємося, оновлюємо програмне забезпечення, проводимо тренінги для співробітників, аналізуємо помилки та досягнення конкурентів, щоб ставати кращими для вас.

0

злодіїв передали поліції

0грн

зберегли майна

0

клієнтів

Отзыв о компании Delta-Security

Ежемесячно мы совершенствуемся, обновляем программное обеспечение, проводим тренинги для сотрудников, анализируем ошибки и достижения конкурентов, чтобы становиться лучше для Вас.